ЦЗ Навчання сьогодні, 13:29

Дата: 20.02.2019 16:48

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним -  скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання. Так до Гуляйпільської районної філії Запорізького ОЦЗ  звернулась внутрішньо переміщена особа -  Дегтярьов Сергій Володимирович, який  виявив бажання отримати професію «взуттєвик з індивідуального пошиття взуття» з метою в подальшому започаткувати власний бізнес. Це прагнення підтримали в центрі зайнятості, тому безробітного було направлено на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу" для отримання бажаної професії. Після закінчення навчання Дегтярьов С.В.  зареєструвався як підприємець і тепер має змогу втілити свою мрію в життя.

Професійне навчання для безробітних - це одне з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Завдяки можливості отримати нову професію у людини з’являється шанс реалізувати себе в новій сфері праці. Отже, можна зробити висновок, що професійне навчання є однією із складових успішного працевлаштування безробітних.Фото без опису