Центр зайнятості інформує

Дата: 06.02.2019 21:03

04 лютого 2019 року у Гуляйпільській РФ ЗОЦЗ для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості було проведено семінари«Легальна зайнятість» та «Права споживачів в Україні». Фахівцем служби зайнятості Гайворонським Олексієм спільно з спеціалістом відділу «Гуляйпільського бюро правової допомоги» Бердянського МЦ Самарською Дарією обговорювалися питання легальної та прихованої зайнятості, її переваги і недоліки, відповідальність за порушення трудового законодавства; права людей як споживачів, гарантійні терміни товарів та способи захисту порушених прав.

Учасникам семінару були роздані буклети з інформацією, щодо можливості безкоштовного отримання правової допомоги громадянами міста Гуляйполя та Гуляйпільського району, роз’яснено положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а також порядок отримання вторинної правової допомоги.Фото без опису