Cемінар "Жінка на ринку праці"
30 січня 2019 року в Гуляпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений семінар "Жінка на ринку праці", в якому взяли участь 20 безробітних. Фахівець центру зайнятості Олексій Гайворонський ознайомив учасників семінару з поняттями гендерної рівності.
Було наголошено, що заради досягнення гендерної рівності необхідно змінювати свої погляди, своє стереотипне мислення, бути готовим до радикальних змін свідомості. Це надасть можливість спрямувати найкращий творчий потенціал чоловіка і жінки та успішно адаптуватись до нових професійних умов. На семінарі були присутні переважно жінки, тому велику увагу було приділено питанням толерантного гендерного спілкування. Були визначено ряд ключових дефініцій, обговорені питання стереотипних та упереджених позицій традиційного та модерного соціуму. Розкрите питання ролі жінки як невід'ємного суб’єкта ринку праці. Семінари з гендерної тематики сприяють формуванню навичок ефективної взаємодії між людьми різної статі, що є запорукою успіху в пошуку роботи та пристосування до нового професійного середовища.