Щодо проведення пероральної імунізації диких мясоїдних тварин

Дата: 05.12.2018 15:45

До уваги жителів та гостей Воздвижівської громади! З 30.11.2018 року на території Гуляйпільського району розпочалась робота з проведення пероральної імунізації диких мясоїдних тварин, вакциною антирабічною "Орісвак", шляхом розкладання приманок на

узліссях, обабіч доріг і сільськогосподарських угідь.

Приманка має вигляд невеликих брикетів (спресоване борошно у формі чотирикутника), розміром з сірникову коробку, темного кольору, з специфічним запахом, усередині яких знаходиться вакцина проти сказу (рідина червонуватого кольору, у полімерному блістері).

Якщо вакцина (вміст полімерного блістеру поміщеного в поживну принаду) потрапляє в очі, рот, ніс людини або пошкоджену шкіру, потрібно негайно промити водою з милом ушкоджене місце і звернутись для медичного огляду. У цьому випадку слід діяти відповідно до чинних норм щодо зараження вірусвми сказу.

Закликаємо при виявленні подібних приманок не брати руками і не переносити з місць розкладання, бо це небезпечно!!!