A A A K K K
для людей із порушенням зору
Воздвижівська сільська територіальна громада
Запорізька область

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в січні-жовтні 2018 році

Дата: 07.11.2018 17:30
Кількість переглядів: 322

Станом на 01.11.2018 року на обліку в службі зайнятості у 2018 році перебувало 1971 безробітних, що на 34 чол.  менше,  ніж за відповідний період минулого року.

            В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 997  вільних робочих місць та вакантних посад, що  на 215 вакансій більше,  ніж за відповідний період минулого року. 

За сприянням служби зайнятості:

            - працевлаштовано 1080 осіб, з них 607 безробітних,  59 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразової допомоги на організацію підприємницької діяльності –2 особам.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 132 особи,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

            -  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 520 осіб,

- надано 6 компенсації єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

            На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 596 безробітних. З них  308 осіб одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  2045 грн.

Станом на 01.11.2018 року:

  • Середня тривалість безробіття на протязі 2018 року складає 156 днів,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця – 132 дня,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 99 днів,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 5 днів,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 3992 грн.

            З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2018 році  15 семінарів, 74 ярмарків вакансій  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2018 року було проведено 453 заходів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь