Гуляйпільська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Дата: 27.09.2018 15:21

По закінченню школи перед учнями постає проблема вибору професії, яка  має велике значення в життєвому самовизначенні. Кожна людина мріє бути самореалізованою   та займатися улюбленою справою, яка приноситиме задоволення їй самій  та користь людям. Витримати конкуренцію на ринку праці дуже складно. Тому перед школою постає важливе завдання: озброїти учнів знаннями, вміннями і навичками практичної роботи.  Сформувати у дітей життєві прагнення, пов'язані з вибором майбутньої професії. Ознайомити з різними видами діяльності, допомогти їм  вибрати доступну, цікаву і потрібну для суспільства професію,  враховуючи їх індивідуальні психофізичні особливості та здібності. Саме у цьому фахівці Гуляйпільської районної філії ЗОЦЗ допомогають учням Гуляйпільської спеціальної ЗОШ-інтернат  визначити на який тип професії вони можуть взяти напрямок. В профорієнтаційному заході, що відбувся 25 вересня 2018 року взяли участь кухар ресторану «Лідія» Поддубова Марина Володимирівна, яка не тільки розповіла про свою професію, а й наглядно показала дітям створення елементів декору для прикрашання страви, а старша медична сестра Гуляйпільської районної лікарні Лазоренко Олена Олександрівна розповіла про необхідну та вкрай відповідальну медичну професію. Після перегляду анімаційних відеороликів та презентацій робітних професій учні пройшли тестування, яке визначило  їх професійну спрямованість. Сподіваємося, що отримана інформація стане у пригоді в той час, коли вони будуть обирати свою майбутню професію.