Воздвижівська громада відсвяткувала 75 річчя визволення від нацистських загарбників

Дата: 19.09.2018 16:38

Фото без опису15 та 17 вересня жителі Воздвижівської громади відсвяткували 75 – ту річницю визволення від німецько – фашистських загарбників. Жителі Верхньої Терси, Воздвижівки, Долинки з душею і серцем вшанували героїв полеглих у роки Другої Світової війни мітингом, покладанням вінків і квітів та вічним вогнем. Свято перемістилося до будиноків культури, де учасники художньої самодіяльності Воздвижівського СБК, Верхньотерсянського СБК а також Долинського СБК подарували для всіх присутніх гарний концерт. У Воздвижівці односельчан та гостей села частували солдатською кашею,окрім цього скравих вражень жителям Воздвижівки додав святковий салют.