Дата: 14.09.2018 15:38

Питання запобігання нелегальній трудовій міграції стало гострою та актуальною проблемою для України. У Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості 13 вересня 2018 року був проведений семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Основні питання, які розглядались зустрічі: «Що таке торгівля людьми?», «Як ми можемо допомогти у боротьбі із торгівлею людьми», «Державна служба зайнятості – надійний помічник у пошуку легальної зайнятості».
До участі у семінарі був запрошений представник ГПО "Егіда Запоріжжя» - заступник голови, психолог Наталія Заїкіна. Присутнім надано багато корисної інформації щодо працевлаштування за кордоном, оформлення виїзних документів. Безробітні приймали активну участь у діалозі. Захід пройшов жваво. На всі поставлені запитання отримано вичерпні відповіді.