Підприємство торгівлі при отриманні готівкових коштів від фізичної особи за передані їй корпоративні права має здійснювати розрахунки із застосуванням РРО

Дата: 30.07.2018 14:55

Підприємство, яке здійснює торговельну діяльність, при отриманні від фізичної особи готівкових коштів за передані їй корпоративні права, має здійснювати розрахункові операції із застосуванням реєстратора розрахункових операцій або проводити розрахунки у безготівковій формі через установи банків.

Відповідно до п.1 ст.3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –довідковий ресурс (категорія 109.02.).

Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області