Ділки-будівельники відшкодували державі 2,7 млн грн несплачених податків

Дата: 16.07.2018 20:01

У липні поточного року слідчі податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області направили до суду кримінальне провадження за підозрою керівника одного із будівельних підприємств області щодо несплати 2,7 млн грн податків.

Встановлено, що протягом 2013-2014 років службові особи вказаного підприємства здійснювали будівельно-монтажні роботи на території обласного центру, проте від сплати податків ухилялися. Для проведення своїх оборудок вони документально відображали безтоварні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей у підприємств з ознаками фіктивності.

Наразі завдяки вжитим заходам завдані державі збитки відшкодовано у повному обсязі. У зв’язку з цим, суд буде розглядати питання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

Головне управління ДФС у Запорізькій області