Податок на елітні авто додав місцевим бюджетам 4,4 мільйона

Дата: 16.07.2018 19:52

Фото без описуВласники елітних легкових автомобілів Запорізького регіону сплатили у першому півріччі 4,4 мільйона гривень транспортного податку.

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень сплати минулого року перевищено на 2,3 мільйона гривень. Юридичні особи спрямували 2,3 мільйона, фізичні особи поповнили місцеві скарбниці більш ніж на два мільйони гривень.

Як свідчить статистика, найбільші надходження забезпечили власники дорогих автівок м. Запоріжжя – понад 1,9 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 555 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – 475, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – понад 320 тисяч.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових авто віком до п'яти років і середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної зарплати. Ставка податку – 25 тисяч гривень на рік.

Юридичні особи перераховують податок щоквартально авансовими внесками. Останній день сплати податку для фізичних осіб – 29 серпня (не пізніше 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення).

Головне управління ДФС у Запорізькій області