Платники податків Гуляйпільщини спрямували до бюджету понад 81 мільйон гривень

Дата: 07.05.2018 15:56

Протягом січня-квітня 2018 року на Гуляйпільщині до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 81,1 мільйон гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Це майже на 30 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

Позитив у сплаті податків  очікуваний, оскільки економічні тенденції та налагоджений діалог з представниками сумлінного бізнесу дозволяють вирішувати завдання з наповнення бюджету досить ефективно. Варто відзначити, що електронний формат спілкування з бізнесом, який активно впроваджує ДФС, не лише спрощують процес виконання податкових зобов’язань, а й дозволяють з’ясувати чимало питань господарських взаємовідносин за посередництвом сучасних інформаційних технологій.

Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області Фото без опису