До уваги : завершується кампанія декларування доходів громадян!

Дата: 25.04.2018 14:59

За інформацією податківців отримано й оброблено 1136 декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 22,2 млн. гривень. До сплати за поданими деклараціями підлягає 1,4 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 135 тис.грн військового збору

Оріхівське управління ДФС у Запорізькій області закликає громадян активізуватися, адже до настання граничного терміну подання декларації залишилось небагато часу (кампанія декларування триває до 2-го травня), та не ігнорувати конституційний обов’язок щодо подачі податкової декларації про майновий стан і доходи. Це й буде вияв справжнього патріотизму, який, як відомо, передбачає сплату податків.

Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області