Шевченко Тарас наче сонце для нас.

Дата: 02.04.2018 15:34

13 березня до Воздвижівського СБК, а саме у світлицю, на урочистий захід, присвяченому 204 – й річниці від дня народження великого генія, патріота українського народу Тараса Григоровича Шевченка, разом з вихователем та нянею завітали дітлахи з дитячого садочка «Малятко». Учасниками художньої самодіяльності було представлене театралізоване дійство про життя маленького Тарасика. Дітки з зацікавленням слухали вірші про видатного поета. Дуже надіємось, що завдяки цьому заходу, на прикладі Шевченка, ми змогли донести малятам як треба щиро любити та поважати свою Батьківщину.