ПІДСУМКИ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ВОЗДВИЖІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Дата: 16.04.2024 16:08

Ось і завершився період атестації педагогічних працівників 2023-2024 навчального року.

В умовах воєнного стану навчальний рік був непростим, але кожен педагог доклав максимум зусиль, щоб учні навчалися та здобували якісну освіту!

Атестація педагогічних працівників проводилась відповідно до Закону України «Про освіту», відповідно до вимог «Положення про атестацію педагогічних працівників», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, і базувалась на принципах демократизму, гласності, колегіальності, всебічності.

Під час проведення атестаційного періоду члени атестаційної комісії ІІ рівня Воздвижівської сільської ради особливу увагу приділяли особистісному зростанню кожного педагога, опануванню ефективних технологій в умовах організації освітнього процесу за різними формами навчання, реалізації державних освітніх стандартів та формуванню в учнів ключових і предметних компетентностей.

За графіком 05 квітня (ІІ засідання) та 12 квітня (ІІІ засідання) 2024 року було організовано роботу атестаційної комісії ІІ рівня Воздвижівської сільської ради.

Під час цих чергових засідань було розглянуто результати діяльності за міжатестаційний період педагогічних працівників, які підлягали черговій атестації у поточному навчальному році, а саме: 4  педагогічних працівників (3 вчителя та 1 практичний психолог) та 1 керівника закладу загальної середньої освіти.

За результатами роботи членами атестаційної комісії ІІ рівня Воздвижівської сільської ради у 2023/2024 навчальному році ухвалено наступні рішення:

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 вчитель;

- підтвердив раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» -  1 вчитель;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» - 2 педагогічних працівника, з них: 1 вчитель та 1 практичний психолог;

- 1  керівник закладу загальної середньої освіти відповідає займаній посаді, підтвердити 15 тарифний розряд.

Як підсумок, педагогічні працівники успішно пройшли атестацію.

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!

15.04.2024                                                Відділ освіти, культури та спорту ВСР