Про отримання компенсації пошкодженого та зруйнованого війною майна

Дата: 23.03.2023 11:32

До уваги жителів Воздвижівської громади!

Верховна Рада прийняла ухвалила закон №7198 про створення державного реєстру пошкодженого та зруйнованого війною майна, а також порядок отримання компенсації. Що передбачає закон №7198

Компенсацію можна буде отримати за майно, пошкоджене або зруйноване після 24 лютого 2022 року.

Закон діятиме 3 роки з моменту скасування воєнного стану  на території, де об'єкт знаходиться.

Закон не стосується об'єктів, які на дату введення воєнного стану були на тимчасово окупованих територіях.

Отримати грошову компенсацію  за пошкоджене майно отримати буде неможливо. Будуть перераховуватись кошти для відновлення житла через будівельні роботи та/або надання будівельних матеріалів для них. Або власники знищених квартир зможуть отримати спеціальні сертифікати, яким держава гарантує фінансування придбання житла за визначену суму.

Всі жителі громади хто має пошкоджене нерухоме майно мають можливість зареєструватися на отримання компенсації. Це можна зробити в приміщенні Верхньотерсянського старостинського округу. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код, доку4менти про право власності на житло.