Воздвижівська сільська територіальна громада
Запорізька область

Про стан зареєстрованого ринку праці

Дата: 13.12.2021 18:56
Кількість переглядів: 160

            Станом на 01.12.2021 року на обліку в службі зайнятості у 2021 році перебувало 2048 безробітних, що на  19 чол.  більше,  ніж за відповідний період минулого року.

            В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 752 вільних робочих місць та вакантних посад, що  на  145 вакансій менше,  ніж за відповідний період минулого року. 

За сприянням служби зайнятості:

            - працевлаштовано 758 осіб, з них 662 безробітних,  33 особи працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності – 0 особам.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 31  особа,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

            -  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 266 осіб,

-  надано 1  компенсацію  єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

            На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 564 безробітних. З них  394 особи одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  4165,72 грн.

Станом на 01.12.2021 року:

  • Середня тривалість безробіття на протязі 2021 року складає 154 дня,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця - 104 днів,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 97 днів,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 6 днів,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 6412.3 грн.

            З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2021 році  173 заходи для роботодавців, з них  20 семінарів  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2021 року було проведено 633 заходи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь