22 липня 2021 року в Гуляйпільській районній філії ЗОЦЗ відбувся спільний захід з четвертим відділом Половіського РТЦКтСП

Дата: 23.07.2021 18:34

Фото без опису22 липня 2021 року в Гуляйпільській районній філії ЗОЦЗ відбувся спільний захід з четвертим відділом Половіського РТЦКтСП (представники – старшина Ведмідь Геннадій та Колесніков Олександр) та з Бердянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (представник -  фахівець Самарська Дар’я) на якому безробітних було проінформовано щодо комплектування збройних сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву. Фахівець правової допомоги розповіла про юридичні послуги, які можуть надаватись населенню безкоштовно та відповіла на запитання безробітних.