Інформує Верхньотерсянський СБК

Дата: 19.05.2020 19:29

Фото без описуНатхненні творчістю коли мрії збуваються. Так сталося, що внаслідок карантину вихованцям Верхньотерсянського СБК не довелося очно відвідати фестивалі-конкурси. Але завдяки переформатування організаторами конкурсів у форму участі-дистанційно дало можливість талановитим дітям не залишитися осторонь, а навпаки прийняти участь у них участь та проявити свої таланти. І ось перші результати. Вокалістка Погрібна Карина стала Лауреатом-III ступеню дистанційного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Біла Ластівка" у м. Харкові де отримала диплом Лауреата та медаль фестивалю. Солістка танцювального колективу Купріянова Люба отримала два призових місця I та II місце з сучасної хореографії та отримала дипломи. Жителі Воздвижівської громади пишаюся вихованками Верхньотерсянського СБК. Приємно, що на території громади є талановиті діти якими можна пишатися. Велика подяка керівнику О.В. Мофі за підготовку переможців. Бажаємо нових перемог!

Більше інформації про діяльність СБК дивіться  тут