Декада зайнятості для учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю

Дата: 21.11.2019 18:21

З 20 по 30 листопада в Україні проводиться Декада зайнятості  для учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю. 21 листопада 2019 Гуляйпільською районною філією ЗОЦЗ спільно з соціальними партнерами провели профінформаційний семінар, на якому розповіли про послуги, що надаються уразливим верствам населення. Представниками Пенсійного Фонду України, Управління соціального захисту населення, Гуляйпільського бюро правової допомоги висвітлено основні питання, які користуються попитом, а саме про нюанси страхового стажу та призначення пенсії, нововведення в законодавстві, наявності пільг та безкоштовних послуг для даної категорії населення, користування електронними сервісами служб, а також куди можна звернутись за безкоштовною правовою допомогою у разі потреби. Семінар пройшов у формі активного діалогу та на завершення якого всі учасники мали змогу пройти тестування для оцінки свого потенціалу, як працівника.