ОБЛАСНА ВЛАДА ВІДЗНАЧИЛА АКТИВНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 24.08.2023 08:58

У день Державного прапора України та напередодні Дня Незалежності України очільник ЗОВА Юрій Малашко відзначив кращих службовців та активістів Пологівського району.

• Хочу вас всіх привітати з Днем прапора України та прийдешнім Днем Незалежності України. Для кожного з нас незалежність здобувалася в різні роки та часи. Особисто для мене, в 2014 році, коли ми пішли на фронт та виборювали нашу незалежність: коли гинули кращі сини та доньки, коли щастя кожної родини було в тому, щоб повертались діти додому. Хочу побажати кожному з вас, аби Господь оберігав вас та ваші сім’ї, а всі, хто зараз на фронті - поверталися додому. Слава Україні, - привітав голова ЗОВА Юрій Малашко.

За активну громадську позицію, вагомий внесок в забезпечення розвитку волонтерського руху, благодійну і гуманітарну діяльність в умовах воєнного стану подяку оголошено колективу БО “БФ «Світ. Україна. Пологи»”.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в забезпечення першочергових аварійно-ремонтних робіт житлових будинків та об’єктів критичної інфраструктури Гуляйпільської територіальної громади голова ОВА вручив подяку майстру з обслуговування конструктивних елементів будівель та споруд КП “Житлосервіс” Гуляйпільської міської ради Володимиру Терновому.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану нагороджено першу заступницю начальника Оріхівської міської військової адміністрації Анну Андрієшину.

Крім того, за сумлінну плідну працю і вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління в умовах воєнного стану відзначено начальницю відділу освіти Токмацької міської ради Вікторію Тарасову.

Вільна частина Пологівського району знаходиться в зоні активних бойових дій, але попри це на територіях працюють органи влади, комунальні служби та органи правопорядку.

Департамент культури та інформаційної політики