Зустріч щодо вжиття заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчуваня.

Дата: 13.02.2020 16:28

Фото без опису13.02.2020 року в Воздвижівській ОТГ відбулась зустріч  за участю Воздвижівського сільського голови об’єднаної територіальної громади          Тютюника В.В. керівників  державної фіскальної служби Сливки Н.А. та  центру зайнятості  Троян Н.А. з питання  виконання  доручення  Прем’єр–міністра України та окремого доручення  т.в.о.  Голови Держпраці  І. Дегнери від 22.01.2020№2313/0/1/20  щодо вжиття заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчуваня.

Під час зустрічі Н.Троян ознайомила присутніх  з послугами служби зайнятості, а саме щодо можливості отримання нової професії, підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, а  також для співробітників, вік яких більше ніж 45 років, є така послуга як отримання ваучера на перенавчання, завдяки якому можна безкоштовно отримати нову освіту або підвищити кваліфікацію